Szkolenie online dla A2 do uzyskania
Certyfikatu Kompetencji Pilota BSP


Kategoria otwarta i uprawnienie A2Co daje Certyfikat Kompetencji Pilota BSP?


Certyfikat Kompetencji Pilota BSP, w okresie przejściowym, umożliwia:
  • loty dronami o masie startowej do 2kg (w A1 do 500g),
  • zmniejszenie odległości poziomej od ludzi do 50m (w A3 min. 150m),
  • latanie poniżej 6km od granicy lotniska CTR do 50m AGL (w A1 do 30m AGL).

Loty dronami w kategorii otwartej


Przeczytaj jakie są podstawowe zasady lotów dronami w kategorii otwartej i dowiedź się jak przebiega egzamin dla podkategorii A2.

Materiały do nauki


Materiały do samodzielnej nauki są udostępnione BEZPŁATNIE w postaci: Kompendium wiedzy dla podkategorii A2 w trybie samokształcenia.

Jak uzyskać Certyfikat Kompetencji Pilota BSP?


Certyfikat Kompetencji Pilota BSP można uzyskać po zaliczeniu nadzorowanego egzaminu online dla podkategorii A2 u WYZNACZONEGO OPERATORA. Jeśli chcesz uzyskać Certyfikat kompetencji Pilota BSP kup udział w egzaminie A2 korzystając z szybkich i bezpiecznych płatności elektroniczych Przelewy24.
   [ 49,00zł ]
Naciskając przycisk » Kupuję udział w EGZAMINIE A2 oświadczasz,
że zapoznałeś się i akceptujesz regulamin.Informacje techniczne


Nadzorowany egzamin online realizujemy we własnym systemie egzaminacyjnym TestNaDrony.pl.

Aby rozpocząć egzamin potrzebne będą: przeglądarka internetowa (np.: Chrome) i kamera video. Nie musisz instalować ŻADNEGO dodatkowego oprogramowania! Słuchawki z mikrofonem na pewno poprawią komfort pracy. Należy również przygotować zanonimizowany dowód osobisty do okazania (zasłonięte wszystko poza imieniem, nazwiskiem i zdjęciem).

O ustalonej wcześniej godzinie, w przeglądarce internetowej, będzie dostępne spotkanie Google Meet. Spotkanie należy uruchomić przy pomocy linku przesłanego na adres e-mail, podany przy realizacji płatności.

Po egzaminie zostaną INDYWIDUALNIE omówione ewentualne błędy. Jest to metodyka stosowana tylko przez nas! Dlatego warto na egzamin zarezerwować 30 minut, choć samo jego rozwiązanie zajmuje około 10 minut.

Oferujemy JAKOŚĆ a nie jakoś. Dlatego zacznij z NAMI lot na wysokim poziomie ;-).

WYZNACZONY OPERATOR - kto to?


7 stycznia 2021 jako jedna z pierwszych szkół latania w Polsce zostaliśmy WYZNACZONYM OPERATOREM i od tego dnia prowadzimy w KursNaDrony.pl nadzorowane egzaminy online dla podkategorii A2.

WYZNACZONY OPERATOR to szkoła latania dronami, która spełnia odpowiednie wymagania i została przez Prezesa ULC wyznaczona do prowadzenie nadzorowanych egzaminów online dla podkategorii A2.

Obierz właściwy kurs: KursNaDrony.pl
Zapraszamy!

Dane kontaktowe:

   e-mail: egzamin@drony.pl
   telefon: 22 637 81 21